Europejskie Biuro Pracy

dla naszego klienta poszukuje pracownika do pracy w Belgii na stanowisko

ELEKTRYK/ POMOCNIK ELEKTRYKA

Miejsce zatrudnienia: Belgia

Zakres obowiązków:  prace w budynkach użyteczności publicznej polegające na kładzeniu instalacji elektrycznej

Wynagrodzenie: 1500 euro/miesiąc (od 10 euro/godz. brutto plus premie godzinowe)

Rodzaj umowy: polska umowa o prace tymczasową

Termin rozpoczęcia pracy: wrzesień 2015 r.

Zakwaterowanie: zapewnione

Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość języka francuskiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym, własny samochód na wyjazd do Belgii (WARUNEK KONIECZNY), silna motywacja do pracy

SPOSÓB REKRUTACJI: osoby zainteresowane oraz spełniające wszystkie wymagania, szczególnie językowe, prosimy o przesłanie CV (również w wersji niemieckojęzycznej) na adres mailowy: ebp@ebp.com.pl z tytułem maila ELEKTRYK-BELGIA

  oferty pracy o nas kontakt hostessy