Europejskie Biuro Pracy

dla naszego klienta poszukuje do pracy w Niemczech

KOMISJONER/ OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce zatrudnienia:  Kolonia, Niemcy

Zakres obowiązków:  zbieranie zamówień przy pomocy zestawu słuchawkowego, skanera lub na podstawie listy produktów, kompletowanie zamówień przy obsłudze wózka widłowego frontowego, rozładunek i załadunek towarów, praca na magazynie artykułów spozywczych

Wynagrodzenie: 9,50 Euro/godz

Rodzaj umowy: umowa o pracę tymczasową na czas 6 miesięcy z możliwością przedłużenia, ubezpieczenie socjalne, zdrowotne i wypadkowe - zgodnie z obowiązującym prawem kraju zatrudnienia

Termin rozpoczęcia pracy: wrzesień 2015 r.

Dni i godziny pracy: praca w systemie zmianowym, pełny etat- minimum 151,67 godz/mc

Zakwaterowanie: 250 Euro

Wymagania: uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi, znajomość języka niemieckiego na poziomie A2, znajomość języka rosyjskiego na poziomie B1 (zgodnie z Europejskimi Ramami Kwalifikacji poziom A2 oznacza, że potrafia Państwo porozumiewać w codziennych sytuacjach/ poziom B1 oznacza, że potrafia Państwo wypowidać na wiele tematów używając prostego języka)

Znajomość języka niemieckiego: poziom A2 (rozmowa przez telefon z pracodawcą)

Znajomość języka rosyjskiego: poziom B2 (rozmowa przez telefon z pracodawcą)

SPOSÓB REKRUTACJI: osoby zainteresowane oraz spełniające wszystkie wymagania, szczególnie językowe, prosimy o przesłanie CV (również w wersji niemieckojęzycznej)  na adres mailowy: ebp@ebp.com.pl z tytułem maila KOMISJONER/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO CZOŁOWEGO

  oferty pracy o nas kontakt hostessy