Europejskie Biuro Pracy

dla naszego klienta poszukuje do pracy w Belgii na stanowisko

 OPERATOR WÓZKA WYSOKIEGO SKŁADOWANIA BOCZNEGO

Miejsce zatrudnienia: Belgia

Zakres obowiązków:  obsługa wózka widłowego wysokiego składowania bocznego na magazynie,

Wynagrodzenie: 1500 euro/miesiąc (10 Euro/godz. brutto+ premie godzinowe)

Rodzaj umowy: polska umowa o pracę tymczasową

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zakwaterowanie: zapewnione

Wymagania: uprawnienia i udokumentowane doświadczenie zawodowe za stanowisku operatora wózka widłowego wysokiego składu bocznego minimum 2 lata, znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym B1/ B2-warunek konieczny (zgodnie z Europejskimi Ramami Kwalifikacji poziom B1 oznacza, że potrafią się Państwo wypowiadać na wiele tematów uzywając prostego języka)

Znajomość języka niemieckiego: minimum poziom B1 (rozmowa przez telefon z pracodawcą)

SPOSÓB REKRUTACJI: osoby zainteresowane oraz spełniające wszystkie wymagania, szczególnie językowe, prosimy o przesłanie CV (również w wersji niemieckojęzycznej) na adres mailowy: ebp@ebp.com.pl z tytułem maila OPERATOR WÓZKA WYSOKIEGO SKŁADOWANIA BOCZNEGO-BELGIA

  oferty pracy o nas kontakt hostessy