Europejskie Biuro Pracy

Europejskie
Biuro
Pracy

dla naszego klienta poszukujemy do pracy w Niemczech

BAGAŻOWY (praca na lotnisku)

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Zakres obowiązków: załadunek i rozładunek bagaży z luków bagażowych, kontakt w języku niemieckim z wszystkimi służbami lotniska, stosowanie sie do wytycznych oraz zasad bezpieczeństwa pracy na płytach lotniskowych, poruszanie się pojazdem mechanicznym po płytach lotniskowych, dbanie o porządek w miejscu pracy

Wynagrodzenie: 9,5 Euro/godz. brutto

Rodzaj umowy: umowa o prace tymczasową na czas nieokreślony, ubezpieczenie socjalne, zdrowotne i wypadkowe - zgodnie z obowiązującym prawem kraju zatrudnienia

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Dni i godziny pracy: gotowośc do pracy w nadgodzinach, w systemie zmianowych oraz w weekendy i święta

Wymagania: chęc oraz motywacja do ciężkiej pracy fizycznej, własny samochód-warunek konieczny, znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym B1 (zgodnie z Europejskimi Ramami Kwalifikacji poziom B1 oznacza, że potrafią się Państwo wypowiadać na wiele tematów używając prostego języka), gotowość do wyjazdy za granicę na minimum 6 miesiecy.

Znajomość języka niemieckiego: poziom B1 (rozmowa przez telefon z pracodawcą)

SPOSÓB REKRUTACJI: osoby zainteresowane oraz spełniające wszystkie wymagania, szczególnie językowe, prosimy o przesłanie CV (również w wersji niemieckojęzycznej) na adres mailowy: ebp@ebp.com.pl z tytułem maila BAGAŻOWY

  oferty pracy o nas kontakt hostessy