Europejskie Biuro Pracy

dla naszego klienta poszukuje do pracy w Niemczech na stanowisko

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO WYSOKIEGO SKŁADOWANIA BOCZNEGO

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Zakres obowiązków:  Obsługa wózków widłowych wysokiego składowania, transport palet z zamówieniem pod adres wskazany na dokumencie transportowym, praca z zachowaniem norm BHP

Wynagrodzenie: od 10 euro brutto/godz

Rodzaj umowy: umowa o pracę tymczasową, ubezpieczenie socjalne, zdrowotne i wypadkowe - zgodnie z obowiązującym prawem kraju zatrudnienia

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Wymagania: uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi, doświadczenie wózki boczne wysokiego składowania, znajomość języka niemieckiego na poziomie B1 (zgodnie z Europejskimi Ramami Kwalifikacji poziom B1 oznacza, że Potrafią się Państwo wypowiadać na wiele tematów uzywając prostego języka)

Znajomość języka niemieckiego: poziom B1 (rozmowa telefoniczna z pracodawcą)

SPOSÓB REKRUTACJI: osoby zainteresowane oraz spełniające wszystkie wymagania, szczególnie językowe, prosimy o przesłanie CV (również w wersji niemieckojęzycznej) na adres mailowy: ebp@ebp.com.pl z tytułem maila OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO WYSOKIEGO SKŁADOWANIA BOCZNEGO NIEMCY-BREMEN

  oferty pracy o nas kontakt hostessy