Europejskie Biuro Pracy

dla naszego klienta poszukuje do pracy we Francji na stanowisko

HYDRAULIK GRZEWCZY

Miejsce zatrudnienia:  Francja-południe

Zakres obowiązków:  wykonywanie instalacji hydraulicznych w budynkach użyteczności publicznej, biały montaż, montaż oraz podłączanie instalacji wody zimnej i ciepłej, podłączanie węzła sanitarnego, praca wg rysunku technicznego

Wynagrodzenie: od 1500 euro netto/miesiac

Rodzaj umowy: na czas określony, ubezpieczenie socjalne, zdrowotne i wypadkowe - zgodnie z obowiązującym prawem kraju zatrudnienia

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Dni i godziny pracy: 152 godziny pracy

Zakwaterowanie: zapewnione

Wymagania: kilkuletnie doświadczenie w zawodzie hydraulika, umiejętność czytania planów technicznych, nastawienie na bezpieczne wykonywanie pracy, zgodnie z zasadami BHP

Znajomość języka francuskiego: będzie dodatkowym atutem

SPOSÓB REKRUTACJI: osoby zainteresowane oraz spełniające wszystkie wymagania, szczególnie językowe, prosimy o przesłanie CV (również w wersji niemieckojęzycznej) na adres mailowy: ebp@ebp.com.pl z tytułem maila HYDRAULIK- FRANCJA

  oferty pracy o nas kontakt hostessy