Europejskie Biuro Pracy

dla naszego klienta poszukuje do pracy we Francji na stanowisko

SPAWACZ MIG/MAG EN 287-1 (131, 135, 138)

Miejsce zatrudnienia: Francja

Zakres obowiązków: praca na zakładzie jako spawacz przy spawaniu elementów naczep samochodowych, praca na hali/produkcja

Wynagrodzenie: 1650 Euro netto/miesiąc

Rodzaj umowy: polska umowa o pracę, ubezpieczenie socjalne, zdrowotne i wypadkowe - zgodnie z obowiązującym prawem kraju zatrudnienia

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zakwaterowanie: zapewnione

Wymagania: udokumentowane doświadczenie w zawodzie, certyfikat spawalniczy, wykonywanie nieporowatych spawów na duzych elementach również w pionie, własny samochód (mile widziany)

SPOSÓB REKRUTACJI: osoby zainteresowane oraz spełniające wszystkie wymagania, szczególnie językowe, prosimy o przesłanie CV (również w wersji niemieckojęzycznej) na adres mailowy: ebp@ebp.com.pl z tytułem maila SPAWACZ MIG/MAG

  oferty pracy o nas kontakt hostessy