Europejskie Biuro Pracy

dla naszego klienta poszukuje do pracy w Niemczech na stanowisko

MONTER MEBLI

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Zakres obowiązków: praca przy montażu mebli

Wynagrodzenie: 12 euro/godz brutto

Rodzaj umowy: umowa o pracę tymczasową na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Wymagania: udokumentowene doświadczenie w składaniu i montażu mebli (mile widziane meble kuchenne), ciężka praca (po 10-12 godz), dobra znajomość języka niemieckiego (poziom B1) -warunek konieczny, chęć do pracy w nadgodzinach

Znajomość języka niemieckiego: dobra- poziom B1 (weryfikowana telefonicznie)

SPOSÓB REKRUTACJI: osoby zainteresowane oraz spełniające wszystkie wymagania, szczególnie językowe, prosimy o przesłanie CV (również w wersji niemieckojęzycznej) na adres mailowy: ebp@ebp.com.pl z tytułem maila Monter mebli

  oferty pracy o nas kontakt hostessy